cs:idm_2015

Univerzitní identity 2015

CESNET, z. s. p. o., správce české akademické federace identit eduID.cz, pořádá seminář na téma Správa identit v univerzitním prostředí. Seminář je určen především administrátorům systémů pro správu identit v rozsáhlých univerzitních sítích, které řeší své specifické problémy odlišně od běžného komerčního nasazení Identity Management systémů. Chceme vytvořit prostor pro sdílení zkušeností s nasazováním a provozem takových systémů.

Místo a termín konání

Čtvrtek 26.11.2015 od 10:00 v zasedací místnosti CESNET, Zikova 4, Praha. Předpokládaný konec v odpoledních hodinách. Občerstvení v průběhu akce bude zajištěno.

Zapsat do kalendáře (ICS formát)

Prezentace

Seminář je příležitostí seznámit kolegy se stavem správy identit na vaší univerzitě. Máte-li chuť vystoupit, rádi zařadíme vaši prezentaci do programu. Předpokládaný časový slot je 15-30 minut. Vítány jsou především tyto informace:

 • aktuální stav a plány do budoucna,
 • implementační zkušenosti: best practices, „špeky“ a slepé uličky,
 • zkušenosti s konkrétními produkty a dodavateli.

Program

Během semináře budou také k dispozici pracovníci oddělení síťové identity CESNET pro individuální konzultace.

Registrace a kontakt

Chcete-li se semináře zúčastnit, zaregistrujte se prosím v tomto formuláři. Chcete-li vystoupit s prezentací, napište nám.

Kontakt pro další informace: Jiří Bořík, borik@cesnet.cz, tel: 950072832.

Videokonference

Pro účastníky, kteří se nemohou zúčastnit osobně, jsme připravili možnost videokonferenčního přenosu. V takovém případě se normálně zaregistrujte, jen nám navíc pošlete e-mailem informaci, že se připojíte videokonferenčně.

Možnosti připojení:

     H.323 číslo: 950087201
      H.323 IP: 195.113.222.60 201#
       SIP URI: sip:950087201@cesnet.cz
ClearSea Dial String: ZZ-shongo-fq3sqi@cs.cesnet.cz

Pokud nemáte videokonerečního klienta, tak je dispozici Lifesize Clearsea pro Windows, MacOSX a mobilní platformy včetně návodu na https://vidcon.cesnet.cz/videokonference/regswklient Pro dosažení místnosti můžete použít v guest módu (bez přihlášení) ClearSea Dial String, ale vyplňte prosím své jméno.

Last modified:: 2017/02/10 07:02