cs:users

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
cs:users [2009/04/30 16:08]
Eva Cvrková Eva Cvrková
cs:users [2013/06/03 23:10]
Jan Tomášek
Řádek 8: Řádek 8:
 ===== Přihlášení ===== ===== Přihlášení =====
  
-Pokud aplikace podporuje přihlášení prostřednictvím federace eduID.cz, najdete na přihlašovací stránce možnost Přihlášení nebo Login prostřednictvím eduID.cz. Příkladem takové aplikace může být [[https://obelix.cesnet.cz/​|Adobe Connect]] provozovaná sdružením [[http://​www.cesnet.cz/​|CESNET]]. Po kliknutí na přihlašovací tlačítko budete přesměrováni na stránku, kde z nabídky zvolíte svou domovskou organizaci. Poté budete přesměrováni k přihlašovací stránce Vaší domovské organizace, kde zadáte přihlašovací údaje platné v rámci Vaší organizace.+Pokud aplikace podporuje přihlášení prostřednictvím federace eduID.cz, najdete na přihlašovací stránce možnost Přihlášení nebo Login prostřednictvím eduID.cz. Příkladem takové aplikace může být [[https://connect.cesnet.cz/​|Adobe Connect]] provozovaná sdružením [[http://​www.cesnet.cz/​|CESNET]]. Po kliknutí na přihlašovací tlačítko budete přesměrováni na stránku, kde z nabídky zvolíte svou domovskou organizaci. Poté budete přesměrováni k přihlašovací stránce Vaší domovské organizace, kde zadáte přihlašovací údaje platné v rámci Vaší organizace.
  
 ===== Odhlášení ===== ===== Odhlášení =====
Řádek 21: Řádek 21:
 V případě problémů s přihlášením se obraťte na IT oddělení Vaší domovské organizace. ​ V případě problémů s přihlášením se obraťte na IT oddělení Vaší domovské organizace. ​
  
-Seznam organizací připojených v eduID.cz najdete na stránce [[..:members:index|Členové]].+Seznam organizací připojených v eduID.cz najdete na stránce [[:cs:members|Členové]].
  
-Pokud máte problém s identifikací ​Vaší ​domovské organizace, můžete kontaktovat [[..:contact:index|podporu eduID.cz]].+Pokud máte problém s identifikací ​své domovské organizace, můžete kontaktovat [[:cs:contacts|podporu eduID.cz]].
Poslední úprava:: 2019/12/16 11:22