cs:news

Novinky

Nový člen federace eduID.cz - mojeID

19. 5. 2017

Poskytovatel identit mojeID provozovaný sdružením CZ.NIC se stal plnohodnotným členem české akademické federace identit eduID.cz.

Nový člen federace eduID.cz - Univerzita Obrany

4.5.2017

Univerzita Obrany úspěšně dokončila registraci metadat Identity Providera a stal se plnohodnotným členem eduID.cz s registrací v interfederaci eduGAIN.

Federativní autentizace u De Gruyter

26.4.2017

Členové eduID.cz mají k dispozici federativní autentizaci, institucionálního přihlášení u De Gruyter. Pro nastavení institucionálního přihlášení je nutná registrace Identity Providera v eduGAIN. Návod k nastavení je vystaven. Otestování proběhlo úspěšně na Univerzitě Karlově.

WAYFless URL k Web Of Science pro pracovníky Ústavu fyziky a plazmatu AV ČR

18.4.2017

Knihovna Ústavu fyziky a plazmatu AV ČR doplnila do přehledu elektronických informačních zdrojů WAYFless URL pro Web Of Science. Zaměstnanci ústavu díky tomu mají pohodlný přístup k WOS z práce, z domova i na cestách na jedno kliknutí na stránce knihovny.

Nový člen federace eduID.cz - Nemocnice Třebíč

13.4.2017

Nemocnice Třebíč úspěšně dokončila registraci metadat Identity Providera a stal se plnohodnotným členem eduID.cz s registrací v interfederaci eduGAIN.

Federativní autentizace u InCites

10.4.2017

Členové eduID.cz mají k dispozici federativní autentizaci, institucionálního přihlášení u InCites. Pro nastavení institucionálního přihlášení je nutná registrace Identity Providera v eduGAIN. Návod k nastavení je vystaven. Otestování proběhlo úspěšně na Univerzitě Karlově, Českém vysokém učení technickém a v Knihovně Akademie věd ČR.

Nový člen federace eduID.cz - ÚSMH AV ČR

31.3.2017

Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR úspěšně dokončil registraci metadat Identity Providera a stal se plnohodnotným členem eduID.cz s registrací v interfederaci eduGAIN.

Nový člen federace eduID.cz - MK Přerov

7.2.2017

Městská knihovna v Přerově úspěšně dokončila registraci metadat Identity Providera a stal se plnohodnotným členem eduID.cz s registrací v interfederaci eduGAIN.

Poslední úprava: 2017/06/19 09:51